شرایط و ضوابط

 

1- این شرایط و ضوابط مختص به سایت ewoodstl.com   برای دسترسی بروی رایانه و تلفن همراه می باشد.

2- استفاده و خرید از سایت ewoodstl.com برای عموم آزاد بوده و کاربر برای خرید حتماً باید ثبت نام نماید .

3- در ثبت نام از اطلاعات حقیقی استفاده شود . مخصوصاً ایمیل آدرس معتبر برای ارسال فایل خریداری شده و همچنین شماره موبایل معتبر جهت هماهنگی های بیشتر .

4- کاربر می باید در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد، مسئولیت هرگونه استفاده از حساب کاربری بر عهده صاحب حساب می باشد.

5- در صورت سوء استفاده کاربر از سایت ، حساب کاربری شخص از سوی مدیر سایت بسته می شود .

6- هر گونه کپی برداری و شبیه سازی از طرح سایت ، نام تجاری ، لوگو ، طرح ها و فایل های موجود در ewoodstl.com طبق حقوق مؤلفین پیگرد قانونی دارد .

7- این سایت فروشگاهی هیچگونه بخش فروش فیزیکی و شخصی نداشته ، فقط و فقط فروش از طریق اینترنت صورت می پذیرد و مدیر سایت مسئولیت کلیه امور مربوط به کاربران را بر عهده دارد .

8- طرح خریداری شده فقط مخصوص همان کاربر است و کاربر نمی تواند آن را در محل دیگری بفروش برساند.

9- تنها فایل محصول به خریدار فروخته شده ، نه مجوز حفظ مالکیت و حق محصول، تمامی حق و حقوق این فایل ها غیر قابل انتقال بود و متعلق به سایت ewoodstl.com می باشد.

10- فرمت کلیه فایل های موجود در فروشگاه STL می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است .

11- به منظور محدودیت سایت و بالا بودن حجم فایل ها هیچگونه فایلی در سایت قرار نگرفته است و پس از تأیید خرید پس از یک روز کاری فایل خریداری شده به ایمیل کاربر ارسال می شود .

12- پس از ثبت خرید و انجام پرداخت وجه پرداختی غیر قابل برگشت و بازپرداخت از طریق سایت می باشد .

13- تنها در صورت ناقص بودن فایل و مشکل در آن بازپرداخت انجام می شود .

توجه شود ! در صورتی که دستگاه شما قادر به ساخت مدل نباشد و یا اپراتور دستگاه نتواند کد های صحیح را استخراج کند مسئولیت آن بر عهده خریدار می باشد . تصاویر مدل های موجود در سایت دقیقاً با نمونه اصلی مطابقت دارند لذا در خرید خود دقت نمایید .  

14- عملیات بازپرداخت از طریق ارسال ایمیل به پشتیبانی سایت info@ewoodstl.com و توضیحات کافی در مورد ایرادات فایل قابل قبول می باشد .

15- در صورت انتخاب و خرید اشتباه طرح مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد .

16- پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب که رمز دوم و یا رمز خرید اینترنتی دارند امکان پذیر می باشد .

17- ewoodstl.com ارائه دهنده فایل می باشد، در انتخاب و خرید فایل بسیار بسیار دقت نمایید، پس از ثبت خرید و انجام پرداخت وجه پرداختی غیر قابل برگشت و بازپرداخت از طریق سایت می باشد .

18- تلاش برای دسترسی غیر مجاز به سایت و حساب های کاربری و هرگونه هک رایانه ای پیگرد قانونی دارد.